Kolczyki srebrne na sztyft

Srebrne kolczyki cieszą się dużą popularnością, bo są to najczęściej kolczyki, które nosi się latami. Są dostępne z różnymi rodzajami zapięć, więc nie jest łatwo wybrać takie, które będzie optymalne. Każde z nich mają swoje wady i zalety. W tym artykule skupimy się na kolczykach srebrnych na sztyft.

Kolczyki srebrne zapinane na sztyft to przeważnie nieduża biżuteria w postaci kulek, czy cyrkonii. Trzeba przyznać, że jest to obecnie najbardziej popularne zapięcie, jednak nie jest ono pozbawione wad. Jeśli chodzi o minusy, należy wspomnieć o tym, że bardzo łatwo można zgubić końcówkę, która służy do zapięcia kolczyka. Niekiedy by kolczyk trzymał się na uchu, trzeba tę końcówkę mocno docisnąć do ucha, co może powodować dyskomfort podczas noszenia biżuterii. Ze względu na takie właśnie zapięcie przeważnie nie można się wyspać w takich kolczykach, więc na noc najlepiej je zdjąć.

Jednak takie kolczyki mają też sporo zalet. Przede wszystkim warto wspomnieć o tym, że przy takim zapięciu trudno jest zgubić tę biżuterię. Kolczyk też cały czas pozostaje na swoim miejscu, niezależnie od tego, jaki styl życia się preferuje. Mogą się więc sprawdzić nie tylko podczas wykonywania pracy siedzącej, ale również podczas biegania, pływania, czy uprawiania różnych innych sportów. Będą też idealne, jeśli spędza się dużo czasu z dziećmi, gdyż nie ma tutaj ryzyka, że gdy dziecko pociągnie za kolczyk to ten spadnie.

Do zalet można również zaliczyć to, że zapinanie pozostaje niewidoczne, dzięki czemu widać jedynie ozdobną część kolczyka. Taką biżuterię można więc z powodzeniem nosić na wiele różnych okazji. Wiele z takich kolczyków można również kupić dla dziewczynek, gdyż można mieć pewność, że w ani w czasie zajęć szkolnych, ani podczas zabawy taka biżuteria się nie popsuje i nie zgubi. Jest to więc wyjątkowo bezpieczny wariant zapięcia kolczyków, dlatego też między innymi może cieszyć się dużą popularnością. Ze względu zaś na tak duże powodzenie tego zapięcia, nie ma najczęściej żadnej trudności z tym by dokupić zgubione zapięcie.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *