Jak wybrać złotą bransoletkę dla kobiety

Bransoletka to niezwykle kobiecy dodatek do garderoby. Jednak prezentuje się dobrze tylko wtedy, gdy jest odpowiednio dobrana do nadgarstka. Czy wybór pod tym względem musi być trudny?

Jeśli mężczyzna chce zrobić prezent kobiecie, kupując jej bransoletkę, wtedy wybór nie jest łatwy. Przede wszystkim nie zawsze można odgadnąć gust kobiety, która, jak wiadomo, jest zmienna i bywa dość kapryśna. Ponadto trzeba jeszcze wiedzieć, jaki jest obwód nadgarstka, by mieć pewność, że złota bransoletka będzie się dobrze układać na ręce.

W przypadku gdy nie ma takiej możliwości, aby poznać obwód, można zasugerować się już posiadaną przez kobietę biżuterią, bądź też posłużyć się statystyką, którą przedstawiają sklepy internetowe z biżuterią damską. Jeśli i takie rozwiązanie nie jest możliwe, warto zdać się na fachowców, którzy informują, że bransoletka o długości dziewiętnastu centymetrów pasuje większości kobiet. Inaczej może być wtedy, gdy obdarowywana kobieta należy do tych bardziej puszystych. Wówczas najlepiej wybrać tę o dwa centymetry dłuższą.

Mężczyzna raczej nie orientuje się w tym, jaka powinna być bransoletka pod względem długości, dlatego też by uprościć sobie wybór, można zdecydować się na zakup bransoletki o regulowanym zapięciu. Dzięki temu można mieć pewność, że bransoletka będzie pasować na sto procent. W dodatku wybór takiej biżuterii może być na długie lata i kobieta będzie po nią sięgać również wtedy, gdy trochę przybędzie na wadze, bądź też wtedy, gdy zrzuci parę kilogramów.

Jednak nie tylko ważny jest rozmiar, ale również wygląd. W tej kwestii najlepiej postawić na prostotę, więc najlepsza może być delikatna, złota bransoletka z łańcuszka, który jest ozdobiony koralikami. Jest to uniwersalny dodatek do stroju, do którego łatwo dobrać inne elementy biżuterii. Taka bransoletka będzie również odmładzać, oddziaływać energetyzująco, a przy tym pozostanie skromnym dodatkiem do stroju, który podkreśla kobiecość. Warto pamiętać o tym, że im prostsza jest bransoletka, tym częściej kobieta będzie ją nosić, gdyż będzie pasować tak do stroju, jak i do okazji.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *