Oryginalny srebrny pierścionek celtycki

Poszukując biżuterii z charakterem, warto zwrócić uwagę na srebrny pierścionek celtycki. Jest to przeważnie kosztowny dodatek do stroju, jednak od razu przyciąga uwagę. Można go nosić na szczególne okazje, jak również na co dzień, a wszystko będzie zależeć od tego, jaki model się wybierze.

Bardzo efektownie przedstawiają się srebrne celtyckie pierścionki z cyrkonią, która jest odpowiednio fasetowana, dzięki czemu pięknie załamuje światło. Wybierając srebrną biżuterię spośród celtyckiej, warto zwrócić uwagę na to, że srebro jest najczęściej próby 925 i 930. Oznacza to, że próba zawiera odpowiednio 92,5% i 93% czystego srebra.

Celtyckie pierścionki mają to do siebie, że są pięknie zdobione, dlatego też nosi się je zwykle na szczególne okazje. Mogą również być wspaniałym prezentem, czy też zakupem, który dokonuje się w ważnej chwili w swoim życiu, na przykład po zdaniu matury lub wybierając taki pierścionek na zaręczyny. Szczególnie atrakcyjnie prezentuje się taka biżuteria, która jest właśnie dostępna wraz z kamieniem.

Wiele z takich pierścieni celtyckich jest wykonywanych ręcznie, dlatego mają one swoją wartość, a przy tym są niepowtarzalne. Niekiedy więc trzeba spędzić sporo czasu na znalezieniu srebrnego pierścionka celtyckiego, który jeszcze nie został sprzedany. Kupując od artysty zawsze można liczyć na to, że dany model biżuterii jest dostępny tylko w kilku, kilkunastu egzemplarzach. W ten sposób można założyć na palec pierścionek, który jest niezwykle oryginalny. Jedyną wadą pierścionków, które są wykonywane ręcznie jest to, że są one zazwyczaj dostępne w jednym rozmiarze. Z tego też powodu niekiedy trzeba spędzić trochę czasu, by znaleźć taką biżuterię, która będzie na pewno pasować na dany palec.

Wybierając srebrny pierścionek celtycki można więc liczyć na to, że będzie to nietuzinkowy model, który podkreśli indywidualizm danej osoby. Jeśli zaś chce się komuś zrobić prezent, warto mieć na uwadze osobowość osoby obdarowywanej, by mieć pewność, że będzie to podarunek w pełni trafiony.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *